X
X

Hıçkırık 23. Bölüm

31 Ocak 2018

Nalan, babasına Kenan'a olan aşkını söylediğinde sert bir tokat ile karşılaşıyor. Babasından böyle bir hareket beklemeyen Nalan'ın öfkesini Vesime bastırıyor. Vesime, Azmi ile eleştirel bir konuşma yapıyor. Nalan'a da aşkına sahip çıkması için öğütler veriyor. Bu sırada Azmi'nin söylediklerini aklından çıkarmayan Kenan kızgınlıktan kendine zarar veriyor. Öfkesine hakim olacak birisiyken karşısına çıkan ilk sorunda yumruklarına sarılıyor. Balıkçı barınağında tartıştığı adamlarla kavga ediyor. Öfkesini önce Kutsi, sonrasında da Vesime bir nebze olsun yatıştırıyorlar. İşten ayrılma kararı içinde istifa mektubu yazıyor. Nalan'a ise kendisine bir sürpriz hazırladığından bahsediyor.

Burhan, Hayat'ı borçlu olduğu belalısı Osman'a veriyor. Hayat bu durumu kabul etmiyor ve ortalık bir anda karışıyor. Burhan ve Osman arasında kalan Hayat'ı ise Engin kurtarıyor. Olaya karışmasını ise Hayat'ın sözlüsü sıfatıyla yaptığını açıklıyor. Başta Hayat olmak üzere Burhan ve Osman'a şoka uğruyorlar.

Seda'nın kardeşi polise gidiyor ve kardeşinin hayatından şüphe ettiği için şikayette bulunuyor. Seda'nın telefon kayıtlarında Kenan ile konuştuğu saptanıyor.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR