X
X

Hıçkırık 40. Bölüm

23 Şubat 2018

Kenan, konakta bir sığıntı gibi hissetmektedir. Kendini artık konağa ait hissetmiyordur. Şirketin başındaki kişi olsa da kendisine ait olmadığından işe de yabancılaşmaya başlamıştır. Fakir olarak başladığı hayata, varlıklı haldeyken bile adapte olamıyordur; çünkü, sevdiği kadın Nalan yanında olmayınca hala fakir hissediyordur. Nalan'ın bile ondan utandığını düşünecek kadar savrulmuştur. Bu yüzden Nalan'a ayrı dünyaların insanları olduklarını hatırlatır.

Nalan ise, aşkının acı cekmesinden dolayı mutsuzdur. Aşklarını kurtarabilmek için bir çıkış aramaktadır. Bu sırada Azmi'nin verdiği yemekte İlhami'yi görünce aradığı fırsatın geldiğini düşünür. Azmi, yarım kalan söz kesme merasimini yapmaya karar verince Nalan artık dayanamaz. Herkese Kenan'ı sevdiğini söyler.

Hayat, Vesime'den öğrendiği Perihan'ın iç yüzünden dolayı şok olmuştur. Perihan'ın babası Burhan'a, Engin ile onları ayıracak anlaşmayı ve bu anlaşma gereği verdiği parayı öğrenmiştir. Bunu Engin'e anlatır. Engin duydukları karşısında çok sinirlenir. Annesinin kendisine yalan söylediğini anlar ve soluğu Perihan'ın odasında alır.

Kenan'ın kardeşi Melek, Harun'un yalanlarına inanır ve Ankara'ya çocuğunun yanına gitmeye karar verir. Bunu öğrenen halası Hatice hemen olaya müdahale eder ve Harun'a, Melek'in zengin kardeşi hakkındaki bilgiyi verir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR