Skip to main content
 
Hıçkırık 30. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hıçkırık 30. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Hıçkırık 30. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hıçkırık 30. Bölüm

Hıçkırık 30. Bölüm

Hıçkırık 30. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

23.305 kez izlendi
9 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 30. yeni bölümünde Kenan, Nalan ve İlhami'nin beraber Abant'a tatile gitme kararı ardından çıldırıyor!
9 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 30. yeni bölümünde Kenan, Nalan ve İlhami'nin beraber Abant'a tatile gitme kararı ardından çıldırıyor!

Nalan, hem Kenan'dan uzak durmak, hem de rahatlamak için İlhami'nin tatil fikrini kabul eder. Kenan'a bu tatil hakkında ilk kez yalan söyler. İlhami, Nalan ile tatile giedecek olmakdan dolayı mutludur. Bu mutluluğunu kardeşi Aslı ile de paylaşır. Kenan, Aslı'dan tatil ile ilgili Nalan'ın gizlediği durumu öğrenir. Çok öfkelenir. İlhami'nin evine giderek Nalan'ı gitmemesi için uyarır. Nalan kararlıdır. İlhami'nin, Kenan'ı karşımaması konusunda uyarması ise sorunun büyümesine neden olur. Aralarındaki tartışma büyür ve Kenan, İlhami'ye kafa atar. Nalan bu olaya engel olamasa da Kenan'ı, İlhami'nin evinden kovar.

Kutsi, Kenan'ın halası Hatice'nin onu bulmasını Azmi'ye anlatır. Geçmişte yaşanan olayların su yüzüne çıkmasından korkan Azmi, Kutsi'yi olaydan ve Hatice'den Kenan'a anlatmaması için tembihler. Kutsi zor durumdadır. Gerçekleri Kenan'ın bilmesi gerektiğini düşünür. Kendisinde Hatice'nin numarası vardır ve Kenan ile kardeşi Yıldız2ın biraraya gelmesi gerektiğini düşünmektedir.

Hayat, Engin ile birlikte sözü attıklarını babası Burhan'a söyler. Burhan çok sinirlenir ve soluğu konakta alır. Azmi'yi karşısına alıp tatsızlık çıkarır. Vesime de dahil olmak üzere tehditler savurarak konaktan ayrılır. Azmi ve Perihan bu olaydan dolayı çok hiddetlenirler.

09.02.2018 Cuma 16:01   (Güncellendi: 16.03.2018 Cuma 09:30)
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar