X
X

Hıçkırık 29. Bölüm

8 Şubat 2018

Aslı'nın elindeki kayıt Kenan'ı hapisten kurtarmış; fakat, aşkını kaybettirmişti. Aslının şantajı yüzünden Nalan, Kenan'dan uzak durmaya başlar. Tek bu yüzden değildir bu uzak duruş İlhami dışında başka bir doktora gidip beynindeki tümör ile ilgili muayene olur ve MR çektirir. Yeni doktor Nalan'ın haberi olmadan, eski doktoru İlhami'den elindeki sonuçları ister. İlhami böylelikle Nalan'ın başka doktora göründüğünü öğrenir ve hemen olayı manipüle etmek için hareket eder. Yeni test ve Mr sonuçları ile esklerini değiştirmenin yolunu bulur. Yeni doktor bu değiştirilmiş sonuçlar ile Nalan'a kötü haberi verir. Nalan hasta olduğuna kesinlikle inanmıştır ve sevdiği adamın kendi ölümünü görmemesi için Aslı'nın şantajını önemsemeden, bile isteye Kenan'dan uzak durur.

Kenan, Nalan'ın kendisinden neden uzak durduğunu anlamaz; fakat, onun başka işleri vardır. O kolyenin peşine düşüp kumpası kuranı ortaya çıkartmanın peşindedir. Adım adım İlhami'nin adamına ulaşır ve onu polise teslim eder. Adam avukat isteyince de olay İlhami'nin kulağına gider. Duruma müdahale etmek için bir hareket eder.

Hayat, mafyanın elinden kurtulduktan sonra eve gelir. Başta Vesime olmak üzere herkes çok mutludur. Gonca ablasının kurtulmasına sevinmiştir; fakat, Engin'in evde Hayat'ın sözlüsü olarak kabul görmesi onu sinirlendirmiştir. Perihan'ı arar ve olayları abartarak anlatır. Perihan eve gelir ve ortalık karışır. Hayat ise, Engin ile ilgili kararını vermiştir. Bu kararı istemeye istemeye verdiği bellidir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR