Skip to main content
 
Hıçkırık 47. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hıçkırık 47. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Hıçkırık 47. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hıçkırık 47. Bölüm

Hıçkırık 47. Bölüm

Hıçkırık 47. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

17.437 kez izlendi
6 Mart 2018 Salı günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 47. yeni bölümünde Azmi, Kenan'ın babasını öldürdüğünü itiraf ediyor!
6 Mart 2018 Salı günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 47. yeni bölümünde Azmi, Kenan'ın babasını öldürdüğünü itiraf ediyor!

İlhami, evlendikten sonra konağa götürmek için Nalan'ı ikna etmeye çalışır. Evlendiklerini herkese duyurmak istemektedir. Nalan bu isteğe şiddetle karşı çıkar. Öğrendiklerinden sonra babasını görmek istemez; fakat, İlhami onu zorlar ve konağa giderler. Azmi'ye evlilik haberini ilk Nalan verir. Azmi duydukları karşısında çok şaşırır; fakat, odada özel olarak konuştuklarında ikinci bir şok dalgası onu beklemektedir. Nalan, Kenan'ın babasını öldürdünü bildiğini yüzüne haykırır. Azmi kendisini fazla tutamaz ve öldürdüğünü itiraf eder.

Hayat, iş aramaktadır. Evde durumlar zor geçmektedir. Bu sırada Engin, şirketle ilgili aradığı fırsatı bulur. Kenan'ın yarım bıraktığı bir projeyi bitirmek için kollarını sıvar. Hayat'a da şirkette asistanlık işi teklif eder. Hayat bu işi kabul eder. Başladığı gün yarım kalan proje ile ilgili rapoları halleden Hayat, Engin'i büyük bir dertten kurtarır ve proje anlaşması kabul edilir.

Melek, kardeşini bulmak için yollara düşer. İlk adresi ise Kutsi'nin barınağı olur; fakat, adresi bulmakta zorlanır. Dikkatsiz bir anında ona araba çarpar. Kenan o sırada oradan geçmektedir ve Melek'e ilk müdahaleyi yapar; fakat, Melek'in kalbi atmamaktadır.

06.03.2018 Salı 15:54   (Güncellendi: 16.03.2018 Cuma 09:30)
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar