X
X

Hıçkırık 24. Bölüm

1 Şubat 2018

Kenan hayatı ile ilgili kararı verir. İlk olarak şirketteki tüm görevlerinden istifa eder. Sonra Nalan'a romantik bir ortam hazırlayarak evlenme teklif eder. Nalan ve Kenan çok mutludur. Nalan, Kenan'ın evlilik teklifine olumlu yanıt verince yapılacak tek bir şey kalır. O da Azmi'den, Nalan'ı istemek. Bunun için konağa giderler. Aslı da dahil olmak üzere herkes salondadır. Kenan, Azmi'den Nalan'ı isteyeceği sırada polis gelir.

Seda'nın kardeşinin polise başvurması ile kayıp dosyası açılır. Polisin ilk araştırmalarında Kenan ile telefon görüşmeleri ortaya çıkar. Polis, Kenan'ın şirketten istifa etmesini kaçma girişimi olarak algılamasından sonra harekete geçer. Kenan, konakta herkesin gözleri önünde gözaltına alınır. Nalan duruma anlam veremez; fakat, Kenan'a inancı tamdır. Bu olayda İlhami'nin de parmağı çıkar. İlhami, Kenan'ı polise ihbar etmiştir. Kenan sorgulanır.

Hayat, Engin sayesinde Osman belasından şimdilik kurtulur; fakat, Osman'ın vazgeçemeye niyeti yoktur. Gonca, Hayat'ın anlatmadığı sözlenme olayından dolayı ona kırgındır. Sözlendiklerini duyduğu zaman yıkılmıştır. Hayallerine kavuşamanın verdiği üzüntü ile Hayat'a serzenişte bulunur. Hayat'ın olay hakkında gerçekleri anlatması üzerine yüreğine su serpilir. Engin olayı kafasında bitmemiştir...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR