X
X

Hıçkırık 37. Bölüm

20 Şubat 2018

Kenan, iptal olan söz kesme merasiminden sonra aradığı fırsatı bulur. Nalan'ı kendileri için önemli olan bir mekana götürür. Geçmişte yaşadıkları sevgi dolu saatlere ait bu mekan Nalan'a da iyi gelmiştir. Geçmişin izleri hala korunmaktadır ve Kenan ile yaşadıkları güzel anlar tekrar gözlerinde canlanır. Kenan ona olan aşkının, sevgisinin o zamandan bu zamana hiç değişmediğini duygu dolu cümlelerle anlatır. Nalan bu ambiyanstan çok etkilenmiştir. Bu sırada Kenan, ona can alıcı soruyu sorar. Her şeyi geride bırakıp kaçmayı teklif eder. Nalan şaşkındır.

Hayat, işten kovulunca rahatlamak ve her şeyden uzaklaşmak için İstanbul sokaklarında dolaşmaya başlar. Bu sırada bir kapkaççı çantasını çalar. Kendisi de yere düşerek bileğini burkar. Engin yana yakıla onu arar. Her zaman gittiği deniz kenarında onu bulur ve tedavisi için hastaneye kaldırır. Hastanede yaşadıklarını konuşurlar ve iki aşık tekrar birbirlerine kenetlenir.

Aslı, Perihan ile ilgili koz olabilecek bilgilere ulaşabilmek için konakta İlhami'nin casusluğunu yapmaya başalar. Perihan'ın telefondaki bir konuşmasına şahit olur. Cezaevindeki adamın gizini merak eder ve bu bilgiyi abisi İlhan'a ulaştırır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR