X
X

Hıçkırık 16. Bölüm

22 Ocak 2018

Nalan, Kenan'ın kendisine yazdığı mektubun içeriğinden dolayı memnundur. Aşıklarımız mutluluklarını yaşarken Kenan'ın tek derdi mektubu değiştireni ispat etmesidir. İlhami'nin konağa geldiği sırada Kenan da oradadır ve Nalan'ın önünde itiraf etmesini ister. Bu sırada sürpriz bir gelişme yaşanır. Mektubu kendisinin yazdığını söyleyen bir kişi tartışmanın ortasında şok etkisi yaratır. İlhami bu durumdan sıyrıldığı için mutludur. Kenan ise, çok kızgındır.

Şirketin iş görüşmesi yapılacağı otele Perihan'ın ayarlaması ile Aslı da gider. Şirket avukatı vasfı ile oradadır ve bu durum Kenan'ın hiç hoşuna gitmez. Engin yüzünden anlaşma iptal olacağı sırada Nalan olayı çözer ve müjdeyi vermek üzere Kenan'ın odasına giderler. Aslı, Kenan'ı baştan çıkartmak için harekete geçer. Üzerine bile isteye döktüğü içecek sonrası bluzunu çıkartır ve banyoya geçer. Nalan ve Engin odaya gelirler ve Kenan kapıyı açar. Nalan gödükleri karşısında şok olur.

Hayat, Gonca yüzünden karakolluk olur. Ödenmeyen borç yüzünden karakola çağrılır. Bu sırada onunla konuşmak için gelen Engin olaya şahit olur ve müdahale etmek ister. Hayat itiraz eder ve Vesime olaya dahil olur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR