X
X

Hıçkırık 19. Bölüm

25 Ocak 2018

Nalan ve Kenan, teknede Kutsi ile konuşan Azmi'nin kesin bir dille aşklarına karşı çıktığını duyduklarında şok olurlar. Nalan göz yaşlarına hakim olamaz. Kenan başına gelecekleri önceden gördüğü için durumu hazmetmeye çalışır. Nalan, Kenan'a aşkları için savaşacağının sinyalini verir. Kenani Nalan'ın bu tavrından dolayı ona bir kez daha aşık olur. 

Nalan, babası Azmi ile odasında görüştüğünde sorunun büyüklüğünü kavramaya başlar. Azmi kararlıdır. İkisinin aşkını bilmesine rağmen kızı Nalan'a hissettirmeden kardeşliklerine dair bir konuşma yapar. Nalan durumun daha da kötüye gitmemesi için gerçek düşüncelerini babasından saklar.

İlhami, Seda'yı öldürdükten sonra şoka girer. Kendine geldiğinde ondan kurtulmak için planlar yapar. Adamı Cemal ile onu ormanlık alana gömer. İlhami, cesetten kurtulmadan önce ayağını vahşi hayvanlar için hazırlanmış kapana kaptırır. Evine döndüğünde bir sürpriz ile karşı karşıya kalır.

Burhan'ın borcu olan adam eve gelir ve Hayat ile evlenmek istediğini söyler. Burhan sonucunu bilmediği duruma kayıtsız kalır.

Gonca, Engin'in iş yerine gelir ve ona otelde neler yaşadıklarını sorar!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR