Skip to main content
 
Hıçkırık 8. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hıçkırık 8. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Hıçkırık 8. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hıçkırık 8. Bölüm

Hıçkırık 8. Bölüm

Hıçkırık 8. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

34.148 kez izlendi
10 Ocak 2018 Çarşamba günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 8. yeni bölümünde Engin'in borcu, şirketi ve Kenan'ı zor durumda bırakıyor!
10 Ocak 2018 Çarşamba günü yayınlanan Hıçkırık dizisinin 8. yeni bölümünde Engin'in borcu, şirketi ve Kenan'ı zor durumda bırakıyor!

Engin'in tefecilerden aldığı yüklü borç ortaya büyük sorun çıkarır. Borca şirketi teminat olarak gösteren Engin ödeme zamanını geçirir. Kenan olayı öğrendiğinde çok sinirlenir. Borcu konuşmak için tefecilerle görüşür. Tefeciler Kenan'a borcu ödemesi için kısa bir zaman verirler. Kenan parayı toparlar; fakat, seneti bir başkası ondan önce almıştır.

Kenan, Nalan'ın havuz başında düşürdüğü küpesini alıp odasına koymuştur. Aslı, Kenan'ın yokluğunu fırsat bilip onun odasına girer. Kenan ile ilgili işine yarayacağı bilgi toplamaktır amacı. Bu sırada yatağın üzerinde Nalan'a ait olan küpeyi bulur. Kenan'ın bir sevgilisi olacağını düşünür. Nalan'a danışır; fakat, bir yanıt bulamaz. Başka bir gece yine Nalan'ın odasındayken küpenin diğer eşini makyaj aynasının önünde bulur. Nalan'a şüpheli bir bakış atar.

Gonca ve Hayat babalarının sıkıntısını yaşarlar. Burhan'ın alacakları evi basar ve değerli şeyler ararlar. Bu sırada Gonca'nın gece için arkadaşından aldığı kolyeyi bulurlar. Kolyeye el koyarlar. Gonca arkadaşının kolyesini kaptırdığına ve içinde bulunduğu bu koşullara kahreder..

10.01.2018 Çarşamba 15:57  (Güncellendi: 16.03.2018 Cuma 09:30)
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar