X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 211. Bölüm

4 Aralık 2023 Pazartesi günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 211. bölümünde Ege, kimliğini gizleyerek eve gelen Alper’in kimliğini ortaya çıkarmak için araştırmalara başlıyor!

Feraye, Gönül ve Belkıs Alper’in tehdidi karşısında ona para vermeye razı olmuşken üç kadının konuşmalarına şahit olan Ege, Zeynep’in babasının kim olduğunu duymuş ve kadınlara bunun hesabını sormak üzere karşılarına çıkacaktır. Gönül’ün manevrası Ege’yi ikna etmese de Bülent’in Zeynep’in babası olduğu fikrinden Ege’yi bir nebze uzaklaştırır. Ama Ege’nin şüpheleri bitmemiş ve Ege kimliğini gizleyerek eve gelen Alper’in kimliğini ortaya çıkarmak için araştırmalara başlamıştır. Gönül Ege’den Zeynep’in peşini bırakmasını isterken Melis’in bu konuşmanın üzerine eve gelmesi karı koca arasındaki gerilimi artırır. Evde neler olduğundan habersiz olan Zeynep ise Cihan’ın gizlice günlüğünü alıp okuduğunu öğrenince çılgına dönecek ve Cihan’a çok sert çıkışacaktır. Bu keskin tavır kardeşi Seda’yı korumak isteyen Cihan’ın planlarını suya düşürecek ilk adımdır. Kuzey’le Bahar’ın düğününe şahitlik eden Sıla cephesinde işler iyice karışacak, Sıla düğün günü Kuzey’in evinde yakalanacaktır. Gerçekleri bilen ve Sıla’ya inanan Levent de oradayken Kuzey’le yüzleşme fırsatı yakalayan Sıla bu fırsatı beklenmedik şekilde elinin tersiyle itecektir. Öte yandan Cavidan’ın Bahar’la Kuzey’i evlendirdiğini öğrenen Alper, Sıla’yı ve kendisini kullanan Cavidan’dan intikam almak için her şeyi Kuzey’e itiraf etmeye karar verecektir.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR