X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 272. Bölüm

27 Şubat 2024 Salı günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 272. bölümünde Kuzey ile Sıla, Bahar derdinden kurtulmak için plan yapıyorlar!

Abisi Cihan’dan ümidi kesen Seda, kasadaki kendisine ait saçları almak için yaptığı planı uygulamaya sokacaktır. Ama önce Zeynep ile Melis’in arasında bir sıkıntı yaratarak ortalığı karıştırmayı hedefler. Seda’nın garip hallerine anlam veremeyen Melis, onun oynadığı oyun yüzünden suçlanarak Zeynep’le karşı karşıya gelmenin yanında bir de Gökhan’ın tehditleriyle uğraşacaktır. Öte yandan Hülya’nın itirafıyla polise teslim olmaktan vazgeçen Kuzey, kaçak durumundadır. Kuzey’in amacı Bahar’ın, Hülya’yı balkondan ittiğini ispatlamak ve böylece Bahar’ın iftiralarından da Bahar’dan da kurtulmaktır. Ama oğlunu kıskanan ve onu korumak isteyen Naciye’nin Sıla’ya baskı yapması Sıla’nın, Bahar ve Cavidan’la yüzleşmesine neden olacak, Sıla böylece Kuzey’i kurtarmak için tehlikeli bir oyuna girişecektir. Sıla’ya yapılan baskıya dayanamayan Feraye ise, neden yaptığını bilmeden Sıla’yı korumaya alırken Bahar da, Sıla’nın gerçek annesinin kim olduğunu öğrenmenin peşine düşmüştür.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR