X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 269. Bölüm

22 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 269. bölümünde Cihan, bir anda ortaya çıkan Zeynep'in annesi Gönül'ü karşısında görünce büyük tedirginlik yaşıyor!

Bülent’in evinde kalan Zeynep, Ege’ye mesafe koymaya çalışıp Melis’in de ufak kıskançlık krizleriyle de uğraşırken aklı Cihan’dadır. Cihan ise Gönül’ün dönüşüyle sarsılmıştır. Hasta olan Gönül’ü iyileşmesi için uğraşan Cihan, Gönül’ü alıkoymasına gerekçe olarak onu ve Zeynep’i Seda’dan korumak isteyişini öne sürer. Cihan’ın Gönül’ü söylediklerine inandırmak için kullandığı yöntem Gönül’de şok etkisi yapacaktır. Bunun üzerine Zeynep’in eve gelmesi Cihan cephesinde işleri daha da karıştıracak gibidir. Naciye ise Sıla’yla Kuzey’in ayrıldığını düşünerek Kuzey’i baş göz etme niyetiyle tanıdığının kızı Toprak’ı eve davet eder. Toprak’ın kim olduğunu bilmeden Sıla’yı aşağılaması Kuzey’in sert müdahalesi ile sonuçlanacak ve Naciye’nin planları suya düşecektir. Öte yandan Bahar da kendisine oynanan oyun karşısında hırslanarak Sıla ve Kuzey’e bir tezgâh hazırlamıştır. Bahar’ın amacı Kuzey’le Sıla’nın samimi fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunmak ve boşanma meselesini uzatmaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR