X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 279. Bölüm

7 Mart 2024 Perşembe günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 279. bölümünde Bahar ile Cavidan'ın kaçırdığı Feraye zor durumda!

Feraye’nin kaçırıldığını anlayan Kuzey, soluğu Bahar ve Cavidan’ın kapısında almış ama yengesini orada bulamamıştır. Oysa Cavidan ve Bahar, Feraye’yi tutsak ederek istediklerine ulaşmanın peşindedirler. Kuzey ve Bülent ise, Feraye’nin kaçırılma anının görüntülerine ulaşarak parçaları birleştirip Sıla’nın yardımıyla Feraye’ye bir adım daha yaklaşacaklardır. 

Bebeğini kaybeden Melis, Ege’yi de kaybetme korkusunun yanında canından bir parçayı yitirmenin acısını yaşamaktadır. Ama Melis’in tek derdi bu değildir. Zira Melis, Gökhan’ın kaçtığını Seda’dan öğrenecektir. Melis’in sırdaşı ve tek desteği olan Seda, Gökhan’ın sürpriz biri tarafından kaçırıldığını duyar.

Ege’nin, Melodi’nin katiline ulaşmak üzere ciddi bir yol aldığını bilen Seda, buna rağmen izini kaybettirip Melis’i yalnız bırakmamaya kararlıdır. Ege ise bebeğin düştüğünden habersiz Melodi’yi öldüren kadının saçlarını karakola teslim edecektir.

Sıla ve Feraye’den örnek alarak DNA testine gönderen anne kız testin sonucunu da öğrenecek ve bu şok edici sonucu kendi lehlerine kullanmaya çalışacaklardır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR