X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 277. Bölüm

5 Mart 2024 Salı günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 277. bölümünde boşanma olayını çözmeye çalışan Bahar, annesi Cavidan ile Feraye'yi bayıltarak kaçırıyor!

Kuzey ve Bahar’ın boşanma davasının görüleceği gün Kuzey boşanmanın gerçekleşmesinden endişe ederken Feraye yaptığı hamleyle Bahar’ın boşanmaya evet diyeceğinden çok emindir. Kuzey ve Sıla’ya evlenme hazırlıkları yapmalarını söyleyen Feraye, Bahar’ın ne kadar köşeye sıkıştığından haberdar değildir. Bahar ve Cavidan bu boşanmanın olmaması için Feraye’yi hedef aldıkları karanlık planlarını devreye sokacaklardır.

Gökhan’la başı dertte olan Melis, Seda’nın yardımıyla onu evin bir odasında alıkoyar. Ege’nin, Melis ve Gökhan’la ilgili şüphelerinin artması Melis’i telaşlandıracak ve Melis Gökhan’ı Ege’den saklamak için uğraşacaktır. Bu çaba sonunda Melis’in başına bir felaket gelmesine neden olacaktır.

Zeynep cephesinde ise işler iyi gitmekte Zeynep hem babası Bülent’le hem de sözlüsü Cihan’la dengeyi kurmuş gözükmektedir. Cihan’ın kim olduğunu bilmeyen Zeynep ona çok yakın davranırken Cihan, Zeynep’e iyice kapılacaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR