X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 267. Bölüm

20 Şubat 2024 Salı günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 267. bölümünde Kuzey'in boşanmak için yaptığı planda sıkıntılı bir durum yaşanıyor!

Gökhan’dan kurtulmaya çalışan Melis, Zeynep ve Ege’nin birlikte zaman geçirdiğini öğrenip Ege ve Zeynep’ten hesap sormaya girişir. Soluğu Zeynep’in evinde alan Melis bu ziyareti yaparken Gökhan’ın peşinde olduğunu bilmemektedir. Zeynep ve Melis’in gerildiği bu ziyaret sonunda Gökhan’ın Melis’e gösterdiği tuhaf tavra şahit olan Zeynep ise duruma müdahale etmek üzeredir. Belkıs ise Ege’nin Melodi’nin organlarını bağışladığını öğrenip allak bullak olur. Onun bu hali Melodi’yi öldüren Seda’yı bile etkileyecektir. Diğer yandan Kuzey’in tezgahladığı oyunla, Kuzey ve Sıla’nın ayrıldığını sanan Bahar, hiç istemese de Cavidan’ı taktiğini uygulayarak boşanmayı kabul edecektir. Sıla’nın memlekete gittiğini düşündükleri için son derece rahat olan Cavidan ve Bahar, Kuzey’in avukatlığını üstlenen Feraye’yle görüşmeye giderler. Ama ikilinin bilmediği Sıla’nın da Feraye’nin evinde olduğudur. Sıla Bahar ve Kuzey’in boşanma evrakına imza attıkları haberini beklerken eve gelen bir davetsiz misafir Sıla’nın orada olduğunu görecektir.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR