X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 275. Bölüm

1 Mart 2024 Perşembe günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 275. bölümünde Ege, Melis ile ilgili olan olaylar yüzünden öfke patlamaları yaşıyor!

Melis’in, Gökhan tarafından kaçırıldığını düşünen Zeynep, Ege’ye Melis ve Gökhan’ın eskiden sevgili olduklarını ve Melis için endişelendiğini söyler. Ege, Melis’in bunu kendisinden saklamasına anlam veremezken Cihan’dan gelen telefonla ikili Melis ve Gökhan’ın yerini öğrenir. Melis ve Ege arasında yaşanan yüzleşme Ege’nin evi terk etme isteğiyle sonuçlanacak; ama Melis, her zamanki son çare hamlesini yapıp durumu lehine çevirmeyi başaracaktır. Üzülen ise herkesin gözünde suçlu durumuna düşen Zeynep olacaktır.

Diğer yandan Sıla ile Kuzey’in nişan merasimi istedikleri gibi gitmeyecek ve Naciye’nin tepkisi de tatsızlığa tuz biber olacaktır. Cavidan ve Bahar’ın, Feraye’nin elindeki görüntüleri alma girişimleri de hüsranla sonuçlanacak; ama ikili, daha da büyük bir açığı Yıldız’a verdiklerinden habersiz olacaklardır. Yıldız ise, Sıla’nın ailesi ile ilgili öğrendiklerini Kuzey’le paylaşacaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR