X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 266. Bölüm

19 Şubat 2024 Pazartesi günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 266. bölümünde Zeynep, Ege'yi takip ediyor ve ilginç bir olaya tanıklık ediyor!

Zeynep, Ege’nin hala Cihan’la uğraştığını düşünerek yaptığı bir telefon konuşmasından şüphelenip onu takip etmiştir. Ege’nin bir kadınla buluştuğunu gören Zeynep, durumun aslında hiç de sandığı gibi olmadığını anlayacak ve Ege’nin, Melodi’yle ilgili yaptığı doğru hamleyi öğrenecektir. Ortak bir duyguda bir araya gelen iki eski sevgili birlikte vakit geçirecek ve bu sonunda birbirlerine hisleri konusunda kafaları karışacaktır. Ege ve Zeynep’in yan yana olduğundan bihaber olan Cihan Gönül’ü aramakta, Melis ise bebeğinin biyolojik babası olan Gökhan’ı başından atmaya çalışmaktadır. Melis’ten ilgisini eksik etmeyen Gökhan, bu davranışlarıyla Melis’i etkilerken Gökhan’ın asıl niyeti onu şaşkına çevirecektir. Bahar’ın hamile olmadığını ortaya çıkaran Kuzey için sırada ondan boşanmak vardır. Bunun için bir oyun kuran Kuzey, Bahar ve Cavidan’ı kandırmayı şimdilik başaracaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR