X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 280. Bölüm

8 Mart 2024 Cuma günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 280. bölümünde Feraye, Cavidan'dan kendisini şoke eden bir bilgi öğreniyor!

Cavidan ve Bahar tarafından kaçırılan Feraye, Sıla’nın çabasıyla kurtarılırken Cavidan’dan hayatının sırrını öğrenecektir. Yıllar önce öldüğünü sandığı kızıyla ilgili bu sır yüzünden Cavidan ve Bahar’ı ele veremeyen Feraye büyük bir ikilemde kalır. Şimdi talihin çarkı Bahar ve Cavidan’dan yana dönmüş gibi görünmektedir.

Ege’nin elindeki ipuçları sayesinde kardeşinin katilinin Seda olduğunu öğrenmesine ramak kalmışken sona iyice yaklaştıklarını hisseden Cihan’ın derdi de ifşa olmadan önce Seda’yı, Feraye’nin evinden uzaklaştırmaktır. Ancak Seda, bebeğini kaybeden Melis’le bir olup hamilelik yalanını sürdürmeyi ve ona bebeğinden kurtulmak isteyen bir kadının bebeğini almayı planlar. İyice köşeye sıkışan Melis bu teklifi kabul edecek, Seda da böylece harekete geçecektir. Fakat Seda, Cihan’ın peşine taktığı Necati yüzünden Ege’ye ifşa olmanın eşiğine gelecektir.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR