X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 271. Bölüm

26 Şubat 2024 Pazartesi günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 271. bölümünde Kuzey, Bahar'ın ortalığı ayağa kaldırdığı sıralarda Sıla ile romantik bir gün geçiriyor!

Cihan’ın, Zeynep’e kör kütük aşık olduğunu ve kendisini satacağını düşünen Seda, öldüğünü sandığı Gönül’ün yaşadığını duyar. Duyduklarıyla Cihan’a güveni iyice sarsılan Seda’nın, Melodi cinayetinden sıyrılmak ve Feraye’nin evindeki esaretinden kurtulmak için yeni planlar yapması gerekecektir. Seda bu planlara Cihan’ı dahil etmeden bu işi çözmek ister. Çözüm için Seda’nın ayağına gelen fırsat ise, Melis’in karnındaki bebeğin Gökhan’dan olması ve bu konuyu Ege’nin bilmemesidir. Kuzey’in kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Bahar ise Naciye’yi, Kuzey’den şikayetçi olmakla tehdit eder. Bülent ve Feraye’nin de araya girmesiyle Bahar’la anlaşma yoluna gitmeye karar veren Naciye, oğlunu korumak için ona sormadan Bahar’ın şartlarını kabul etmeye niyetlidir. Hülya ise, bunu önlemek için Kuzey’e haber verir. Kuzey ve Sıla’nın gelişiyle meselenin yönü değişmişken Kuzey, Bahar’a resti çekip teslim olacağını ilan eder; ama, Hülya’nın yerinde müdahalesi Kuzey’i yeni bir plan yapmaya itecektir.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR