X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 276. Bölüm

4 Mart 2024 Pazartesi günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 276. bölümünde Kuzey, Cavidan'ın Sıla'nın gerçek annesi olup olmadığının peşine düşüyor!

Yıldız’dan, Sıla’nın Cavidan’ın kızı olmadığını öğrenen Kuzey, emin olmak için Sıla’ya hiçbir şey söylemeden Cavidan ve Bahar’ın evine gider. Cavidan’dan DNA testi için gizlice örnek almak isteyen Kuzey, iki kadını kandırmayı başaracaktır. Sıla ise, her şeyden habersiz Naciye’nin isteklerine boyun eğmiş, onu memnun etmenin derdine düşmüştür.

Ege tarafından terk edilme korkusu yaşayan Melis, Gökhan’ın Ege’ye bebeğin gerçek babasının kendisi olduğunu söyleyeceğinden de korkmaktadır. Melis bu yüzden Ege ile Gökhan arasındaki iletişimi sonlandıracak hamleyi yapmışken Gökhan, Ege’ye gerçekleri söylemeye kararlıdır. Melis, Gökhan’ı savuşturmak için Seda’yla iş birliği yapacak ve Ege’yi evden uzaklaştırmak adına Zeynep’i kullanacaktır. Melis’in bu planını anlayan ise, Cihan’dan başkası olmayacaktır.

Sıla’ya kıyamayan Feraye, onun sahipsizliğine bakarak geçmişe dair acı veren kaybını hatırlar. Feraye darmadağın haldeyken toparlanıp Cavidan ve Bahar’ın evine giderek Sıla ile Kuzey hakkında onlara gözdağı verirken Bahar ve Cavidan, Feraye ve Sıla’yla alakalı parçaları birleştirmek üzeredirler.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR