X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 274. Bölüm

29 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 274. bölümünde Kuzey ile Sıla, nişanlanmaya karar veriyorlar; fakat, yaşanan bir olay sekteye uğratıyor!

Kuzey ve Sıla cephesinde nişan heyecanı yaşanmaktadır; fakat, Feraye’nin organize ettiği bu nişandan Naciye’nin haberi yoktur. Herkes Naciye’nin vereceği tepkiyi merakla beklerken Naciye umulmadık bir karşılık verecektir.

Bahar ve Cavidan ise, Feraye’deki görüntülerin peşindedirler. Görüntülerin Feraye’nin arabasında olduğunu fark eden ikili, nişan töreni sırasında arabaya girmek için harekete geçer; ama Cavidan’ın yaptığı hata, umulmadık sonuçlar doğurmaya gebe olacaktır.

Melis için evdeki durum iyice çıkmaza girmiştir. Gökhan’ın, Melis üzerindeki baskısını arttırması bir yana Seda’nın bebeğin gerçek babasının kim olduğunu bilmesi de Melis için tehlike demektir. Diğer yanda ise Zeynep, Gökhan’la Melis arasında tuhaf bir iletişim olduğunu sezmekte ve Melis’e yardım etme isteğiyle onu boğmaktadır. Melis tüm bunlardan kurtulmak isterken Gökhan’ın son hamlesiyle kendini daha da zor bir durumun içinde bulacaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR