X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 869868819


Varnish cache server

Aşk ve Umut 284. Bölüm

14 Mart 2024 Perşembe günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 284. bölümünde Kuzey, Feraye'ye Sıla ile ilgili bulduğu gerçekleri anlatıyor!

Feraye, evinde neler olduğundan habersiz Cavidan’a istediği parayı ve Bahar’ın suçunu kanıtlayacak görüntüleri vermek üzeredir. Kuzey onu engellemek isterken Bülent’in gerçekleri öğrenme telaşı onu yavaşlatacak ama Kuzey tam zamanında Feraye’nin karşısına çıkmayı başaracak ve ona Sıla’nın kızı olduğunu söyleyecektir. Bu karşılaşmaya şahit olan Bülent, Feraye’nin geçmişteki sırrı öğrenip ona hesap sorarken kendi cephelerinde işleri planladıkları gibi gitmeyen Cavidan ve Bahar Sıla’yı bir tehlikenin içine çekmek üzeredirler.

Zeynep, Melis ile Cihan’ın arasında nasıl bir bağlantı olduğunu anlamaya çalışırken Melis’in bebeğini kaybettiğini öğrenir. Melis’in başka bir kadının doğacak bebeğini alarak kendi bebeği gibi herkese yutturmaya çalışacağını duyan Zeynep, kardeşinin karşısına dikilip ondan bu yalanın hesabını soracaktır. Zeynep bu büyük tezgâha ortak olmayı hiç istemezken Melis, onu ikna etmek için elinden geleni yapacaktır. Ege ise Cihan’ın peşine düşmüş, onunla ilgili bir ipucuna ulaşmaya çalışırken Seda’yla olan bağlantısına erişecektir.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR