X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 268. Bölüm

21 Şubat 2024 Çarşamba günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 268. bölümünde Bahar, Kuzey ile Sıla'nın kendisini kandırdıklarını görüyor!

Melis ve Gökhan’ı birlikte yakalayan Zeynep, Melis’in Gökhan’la bir geçmişi olduğunu öğrenir. Gökhan Zeynep’e gerçekçi bir hikaye yazmaya uğraşacak ve onu inandırmayı başaracaktır. Melis ise Gökhan’ın ne istediğini hala anlamış değildir. Nihayet Gökhan Melis’ten Ege’yi boşanmasını ve bebekle birlikte kendisine dönmesini isteyecektir. Ayrıca Gökhan’ın Melis’e göz kamaştırıcı bir teklifi de vardır. Diğer yandan Gönül’ün Cihan’ın adamlarının elinden kaçmış olması Cihan’ı köşeye sıkıştırmıştır. Her yerde Gönül’ü arayan Cihan, sürpriz bir ziyaretçiyle karşılaşacaktır. Kuzey ise Bahar’ı Sıla’yla ayrıldıklarına ikna ederek ona boşanma evraklarını imzalatma derdindedir. Bahar Kuzey’i tekrar elde etme hayalleri kurarak tam boşanmaya ikna olmuşken Cavidan’ın Sıla’yı Sıla’nın Feraye’in evinde görmesi her şeyi alt üst eder. Kuzey ve Sıla izlendiklerinden habersiz mutluluklarını yaşarlarken Bahar’ın onlar için başka planları vardır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR