X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 273. Bölüm

28 Şubat 2024 Çarşamba günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 273. bölümünde Bahar'ı köşeye sıkıştıran Feraye, Kuzey ile Sıla'nın rahatlamasını sağlıyor!

Kuzey’i kurtarmak için tehlikeli bir oyuna girişen Sıla, Levent’in elindeki görüntüleri almak için onunla buluşmaya gider. Bunu Yıldız’dan öğrenen Kuzey, Naciye’nin tüm çabalarına rağmen onu çiğneyerek Sıla’yı kurtarmaya koşacaktır. Feraye de Kuzey’in peşine düşecek ve böylece Bahar’ın, Hülya’yı balkondan ittiği görüntülere ulaşacaktır. Sonunda Sıla ve Kuzey birbirlerinin hayatını kurtararak sevgilerinin gücünden bir kez daha emin olurlarken Feraye de Bahar’dan gelecek tehlikeyi kimseye söylemeden savuşturmayı başaracaktır.

Seda, Ege’nin kasaya kilitlediği saçlarını alıp DNA testi yaptırmasının önüne geçmek için kasayı açabilecek birini bulmuştur. Melis’i uyutup bu adamı eve sokan Seda’nın planı umduğu gibi gitmeyecek ve Seda Melis’e yakalanacaktır. Seda’nın yolun sonuna geldiğini düşünen Cihan, onun kendini kurtarması için son hamlesini yapıp kardeşiyle yüzleşir. Ama Seda bildiği yoldan şaşmayacaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR