X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk ve Umut 278. Bölüm

6 Mart 2024 Salı günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 278. bölümünde Kuzey, boşanmaktan vazgeçtiğini söyleyen Bahar'a karşı nefretini gösteriyor!

Kuzey ve Sıla cephesinde boşanma günü gelip çatmış Bahar ikilinin karşısına çıkmıştır. Feraye’nin tehdidiyle boşanmaya razı olan Bahar, Cavidan’la birlikte Feraye’yi kaçırarak durumu lehine çevirmiştir. Feraye’nin elindeki Hülya’yı balkondan ittiği görüntülere ulaşan Bahar ve Cavidan aynı zamanda Sıla ile Feraye arasındaki kan bağını da çözmenin peşindedirler. Feraye için endişelenen Bülent ise, karısının sesini duyunca rahatlamıştır.

Melis, Gökhan’la yaşadığı arbede yüzünden Ege’yi kendine bağlayan tek şeyi, bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya iken Seda, Melis’in yardımına koşar ve onu gizlice hastaneye yetiştirir. Ama sonuç Melis’in beklemediği şekilde olacaktır.

Ege her şeyden habersiz Melis’in tuhaf hallerine anlam vermeye çalışırken Melodi’nin ölümünün ardındaki sırla alakalı bir gelişme yaşanır ve Zeynep ile Ege katilin adına ulaşırlar. Gelişmelerden Zeynep sayesinde haberdar olan Cihan ise, Seda’yı uyarmak için eve geldiğinde bir sürprizle karşılaşacaktır.

Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR