X
X

Aşk ve Umut 285. Bölüm - FİNAL

15 Mart 2024 Cuma günü yayınlanan Aşk ve Umut'un 285. final bölümünde Kuzey, Sıla ile evleniyor ve mutlu bir yaşama başlıyorlar!

Melis, bebeğini düşürdüğünü öğrenen Zeynep’i, Ege’ye bir şey anlatmaması için ikna etmeye çalışırken Belkıs ikiliyi duyar. Belkıs, Melis’e beklenmedik bir tepki verip Ege’ye her şeyi anlatmak için haber verirken Ege de Cihan’la ilgili gerçekleri Zeynep’e söylemeye kararlıdır. Cihan, Ege’den önce Zeynep’e ulaşıp kendini anlatmayı amaçlarken Belkıs’ın engellemesiyle karşılaşacak ve Ege’nin gelmesiyle Melis tüm oyunları ve Cihan’ın sakladıkları ortaya dökülecektir. Ege’nin, Melis’e karşı hamlesinin yanında Zeynep de, Ege ve Cihan arasında kararını verip her şeye noktayı koyacaktır.

Öz annesinin Feraye olduğunu bilmeyen Sıla, annesi sandığı Cavidan’dan sevgisizliğinin hesabını sormak isterken Cavidan ve Bahar’ın tuzağına düşer. Sıla’nın, Cavidan ve Bahar’la gittiğini gören Naciye ise, Bahar’ın tehdidi yüzünden bu durumu Feraye ve Kuzey başta olmak üzere herkesten gizler. Ama Kuzey, Sıla’nın yerini öğrenip Feraye ile Sıla’nın kavuşmasını sağlayacaktır. Sonunda kavuşanlar sadece anne ve kızı olmayacaktır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR