X
X

İlk günkü gibi!

06.06.2017 Tuesday 14:52 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

Kanal D’nin çok sevilen dizisi Hayat Şarkısı bu akşam son bölümüyle ekrana geliyor. Unutulmaz bir finalle izleyicilerine veda etmeye hazırlanan Hayat Şarkısı'nda yeri geldi çok güldük, çok ağladık ama her seferinde çok da sevdik. Hayat Şarkısı'ndan akıllara kazınan 10 özel sahneyi sizler için sıraladık.

Onu ilk ben gördüm!

Küçük Hülya, Kerim ile evleneceğini kafasına koyar. Kolay kolay elinden hiçbir şeyin kurtulamadığı Hülya, bunu birçok kez bize kanıtlamaktan geri kalmadı.

 

Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin!

Hülya amacına ulaşmış ve nihayet Kerim ile evlenmiştir. Fakat ortada büyük bir problem vardı; o da düğün gecesi Kerim'in Hülya'yı terk ettiği gerçeğiydi.

 

İlk öpücük böyle mi olacaktı!

Hülya, yaptığı planlarla Kerim'i yeniden elde etmişti. Hatta Kerim tarafından gelen ilk öpücük, Hülya'da büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

 

Ben öküz koca, sen cici gelin!

Hülya ile Kerim'in evliliği rayına oturduktan sonra aralarındaki tatlı atışmalar, yüzlerde tebessüm yarattı. Artık ikisi de birbirini seviyordu.

 

 Kalben - Haydi Söyle

İkili arasındaki romantizm, had safhaya çıkmış; Kalben'in yorumladığı ''Haydi Söyle'' parçası, HÜLKER aşkıyla yeniden yoğrulmuştu.

 

Yer, içer, yatar, Agop'un kazı gibi yutar!

Hülya'nın, Cevher Ailesi'ndeki en büyük engesi ise eltisi Zeynep'ten başkası değildi. Sonradan araları süt liman olacaksa da ilişkilerinin başlangıcı oldukça fırtınalıydı.

 

Fosforlu Hülya ve Mahir iş başında!

Hülya'nın, Berlin'den İstanbul'a uzanan yolculuğunda en büyük destekçisi ise Krueuzbergli Mahir oldu. Birlikte birçok operasyonun üstesinden gelen ikili, aynı zamanda birbirlerinin en yakını olmayı başardılar.

 

Hülya ile Kerim'in ilk dansı!

Hülya ile Kerim'in ilk dansı ise haftalar sonra geldi. İkilinin bol çekişmeli ilişkisi yerini duygusal dakikalara bırakınca tüm problemler çözülmüş gibi duruyordu.

 

Odunsun, tam bir odun!

Bu olaylı ilişkide Hülya'nın hataları olsa da Kerim de en az onun kadar hatalıydı. Hülya, Kerim'den romantik hareketler beklerken, zaman zaman karşısında bir ''odun'' buluyordu.

 

Burcu Biricik - Hayat Şarkısı Jenerik Müziği

57 haftadır izleyicinin gönlünde taht kuran Hayat Şarkısı'nın, bu başarıdaki önemli bir payı Hülya karakterine hayat veren Burcu Biricik'in seslendirdiği Hayat Şarkısı Jenerik Müziği'ydi kuşkusuz.

 

Hayat Şarkısı, bu akşam muhteşem bir finalle veda ediyor! Hülya ile Kerim'in, 57 haftalık serüveninin nasıl sonuçlanacağı saat 20.00'de ekrana geliyor!

HAYAT ŞARKISI VİDEOLARI